Bir sonraki kamp tatiliniz için neredeyse hazır mısınız? Çadırı denedim, karavanı garajdan çıkardın veya en sevdiğiniz kamp alanındaki o güzel bungalovu ayırttın ve yine de bir şeyler eksik. Uyku tulumlarının değiştirilmesi gerekiyor gibi görünüyor, halatlar kaybolmuş, yeni termoslara ihtiyacınız var. O zaman kamp malzemeleri uzmanı olan kamp mağazaları ziyaretiniz için hazır. Bu genel bakış, gönülden önerdiğimiz online kamp mağazalarını listeler.

1.    Decathlon

Türkiye'deki en iyi kamp mağazalarından biridir ve ayrıca eksiksiz bir kamp malzemeleri yelpazesine sahiptir. Çadır, uyku tulumu ve kamp sandalyesinden tutun her türlü kamp ürününü bulabileceğiniz bir mağazadır. Fiyat performans ürünleri ile kamp deneyimini ilk defa gerçekleştireceklerin uğrak noktasıdır.

Online mağaza: https://www.decathlon.com.tr/

2.    Kamperest

Kampçılık, avcılık, balıkçılık, kayak, bisiklet, trekking, dalış, dağcılık gibi birçok farklı doğa sporlarının ekipmanlarını bulabileceğiniz bir mağazadır. Dünyaca ünlü outdoor markalarını kamp severlerle buluşturan mağazada en profesyonel ürünleri bile bulabilirsiniz.

Online mağaza: https://www.kamperest.com/

3.    Kutupayısı

Kampçılık ve doğa sporları için yüksek kaliteli ve uzun ömürlü outdoor malzemelerini, müşterileri ile buluşturan marka birçok dünya markasının da distribütörlüğünü yapmaktadır. Bu markaların en güncel ve yeni ürünleri hızlı bir şekilde kamp severlerle buluşturmaktadır.

Online mağaza: https://www.kutupayisi.com/

4.    Geyikkafası Outdoor

İthal ürünleri ve kendi marklarını en ekonomik fiyatlar ile kamp severlerle buluşturuyor. Birçok markanın yetkili satıcılığında elinde bulunduran marka kamp severlerin aradığı ürünü bulma konusunda çözüm noktası olmaya devam ediyor.

Online mağaza: https://www.geyikkafasioutdoor.com/

5.    Orcamp

Kendi markaları ile birçok üründe dünya markalarına alternatif olmayı hedefleyen marka bu girişimi ile kamp severlere ekonomik yerli modeller sunuyor. Kendi markaları hariç dünya markalarını da kamp severler ile buluşturan marka farklı alternatif seçenekleri ile seçim yapma imkanınızı arttırıyor.

Online mağaza: https://www.orcamp.com.tr/

6.    Nurgaz

Kamp mutfağı ve gaz armatürleri konusunda kendi markası ile başarı yakalamış olan nurgaz diğer çeşitli kamp ekipmanlarında kendi markası ile kamp severlere kaliteli ve ekonomik alternatifler sunuyor.

Online mağaza: https://www.nurgazshop.com.tr/

7.    Alpinist

Uzun yıllardır çeşitli markaları kamp severler ile buluşturduktan sonra kendi ürünlerini üretmeye başlayan marka kamp ürünleri konusunda geniş ürün yelpazesine sahip.

Online mağaza: https://www.alpinist.com.tr/